Medyum Atusa Yorumlar Şikayetler

Medyum Atusa Yorumlar Şikayetler

Son Yazılar
Yorum ( 14 )
 1. azize
  at
  Cevapla

  eşimle aramızdaki sorunlar bitmek bilmiyordu ,bir gün aç bir gün tok geçinemiyorduk medyum aydanura danışmak istedik ,bize kara büyü yapıldıgını ölüme kadar gideceigini sadece kendisinin çözebileceğini söyledi,borç harç son paramızıda ona kaptırdık ,zehir olsun hakkımız,insanları kandırıyor.

 2. mert
  at
  Cevapla

  sevgılımle nısanlanacaktık karsı tarafa soguma geldı aramız bozuldu bana yardım etmesi için medyum atusaya başvurdum ,bir süre beni oyaladı sevgilimde ayrıldı başkası ile evlendi şu an.

 3. dertliabdal
  at
  Cevapla

  eşim bana çok kuvvetli büyü yaptırmış, bunu yakınımda oturan bir medyumdan öğrendim fakat kendisi bu büyüyü bozamayacağını söyleyerek beni medyum atusaya gönderdi ,oda çözemedi .

 4. nimet abla
  at
  Cevapla

  komşum gelinine ağzını bağlatma büyüsü yaptırmış,medyum atusanın yanına gidip bozdurmak istiyordu. beraber gittik bir değişik olmaya başladı kadıncağız ma,hiç sanmıyorum a çözülür inşallah.

 5. kaşıbeyaz
  at
  Cevapla

  ben 42 yasindayim ama daha evlenemedim bana buyu yapildigini dusunuyorlardı,medyum atusaya gittim hala bekliyorum.

 6. fehime
  at
  Cevapla

  gelinimden çok şikayetçiyim bu , oğlumun aklını çeliyor , bu duruma dur demek istiyordum.medyum atusaya gelinin ağzını bağlatma büyüsü yaptırdım ,artık oglum benimle hiç konuşmuyor.

 7. berkay55
  at
  Cevapla

  medyum atusaya bir işlemi yaptırdım hiç faydalı olmadı .

 8. barıyanık
  at
  Cevapla

  Merhaba medyum atusaya görüşmemden beri, yaklasik bir haftadir hic istemedigim seyler basima geliyor duzenim cok bozuldu bana yanlış bişeyler yaptı sanırım.

 9. birsen06
  at
  Cevapla

  çocuğumda asi davranışlar sergiliyor kendine zarar veriyordu,BÜYÜ OLDUĞUNU SÖYLEDILER , bu konuda uzman olarak medyum atusaya geldim bana yardımcı olamadı,üzgünüm.

 10. meryem
  at
  Cevapla

  benim ailemle sorunlarım var.Eşim annesinin dediğine gidiyor sürekli aramızda soğukluk oluyor. eşimin bana dönmesi ve annesinin sözüne dıgitmemesi için büyü yaptırmak istiyorum diye medyum atusaya başvurdum ,yaptıgı çalışmalardan sonuç alamadım,kandırıldım gibi geliyor.

 11. karagoz
  at
  Cevapla

  bana yapılmış bir büyü olduğunu söylüyor tüm hocalar ama iş bu büyü bozma işine gelince yapamıyorlar bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

 12. AYLİN
  at
  Cevapla

  islerim pek rast gitmiyor bu aralar acaba bana yapılmış herhangi bir büyü mü var bunu nasil anlayabiliriz varsa nasil kaldirabiliriz acaba DİYEREK MEDYUM ATUSAYA DANIŞTIM OLUMLU BİR GELİŞME OLMADI ,NEREDEYSE ALTI AYDIR HİÇMİ BİR İŞE YARAMAZ.

 13. nagehan
  at
  Cevapla

  merhaba iki erkek çocuk annesi genç bir ANNEYİM ,KOCAM EVLENDİĞİMİZ İLK GÜNDEN BERİ ŞİDDET UYGULUYOR ,MEDYUM ATUSAYA YAPTIRDIGIM MUSKALAR BİR İŞE YARAMIYOR.

 14. aydilge
  at
  Cevapla

  Senelerdır buyu ve musallat sorunuyla uğraşıyorum tedavi gordum cok ıyı bı hocala gıttim,en son atusa hocaya geldim bir iyileşme olmadı.

Bir cevap bırakın