Medyum Cabbar Şikayet Yorumlar

Medyum Cabbar Şikayetleriniz Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz.

Son Yazılar
Yorum ( 12 )
 1. yusuf
  at
  Cevapla

  Arkadaşlar öncelikle herkeze bende cabbar hocayla çalışıyorum pazartesi günü aldım vefki eşimle boşandık bir tane yavrumuz var ben barışmak istiyorum o istemiyorum bende internette o kadar insan varki kimseye güvenemedim ilk önce allah sonra cabbar hocaya güveniyorum eşimle hiç görüşmüyoruz onun hayaatında başkası var hissedebiliyorum zaten problemlerimiz o kişi yüzünden başladı ve boşandık ama eşim yuvasına cocuğuna çok bağlı bir insandı yuvam yıkıldı ama cabbar hocayı buldum onun benim yuvamı kurtarcağını düşünüyorum vefki taktığım gün hiç aramayan eşim çocukla görüşmek istedi pazartesi vefki taktım akşam eşim aradı bugün vefki taktığım 3 gün daha çok zaman var inşallah düzelir yuvama kavuşurum eğer bir gelişme olursa burada paylaşcam bu yorumum birilerine faydası olcağını düşünüyorum inşallah yayınlanır…

 2. egemen
  at
  Cevapla

  eşiminle kavgasız günümüz geçmiyordu üstümüzde birşey varsa söyleyin gerekeni yapahlım dedim
  ,uçuk paralar istemesi bana inandırıcı gelmedi.

 3. sindirella
  at
  Cevapla

  bende annemle beraber kendisine bizdende son model cep telefonları istedi .

 4. bedri
  at
  Cevapla

  ERMENİ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM.SİZDE ARAŞTIRIN.ERMENİ BÜYÜSÜ GERÇEKTEN ÇOK ETKİLİ VE GÜÇLÜ.BU BÜYÜ İÇİN nur HOCADAN YARDIM ALDIM.AYRICA SİZLERE nurHOCAYI TANITMAK İSTERİM.BU ALIŞILMIŞ HOCALARDAN VAZGEÇİN.BENCE BUNLARIN HEPSİ DOLANDIRICI.SİZ BENİ DİNLEYİN nur HOCAYLA ÇALIŞIN.

 5. cabbara hakkı teslim
  at
  Cevapla

  NİHAT DENEN BU ADAMI BÜTÜN SİTELERE YAZIYORUM KİMSEÇALIŞMASIN AĞINA DÜŞMEYİN DOLANDIRICININ TEKİ BEN ÇOK PİŞMAN OLDUM.ÇALIŞILMASI GEREKEN DAHA GÜVENİLİR MEDYUMLAR VARKEN BÖYLE SAHTEKARLARA İNANMAYIN DERİM.

 6. sadegasos
  at
  Cevapla

  Merhaba arkadaşlar medyum arayanlar hayatımız düzene girsin diye işlem yaptıralım diyoruz oda gelip gidip dolandırıcıya denk geliyoz. Hayatımız iyice mafoluyor. cabbardenen kişi hoca değil ona inanmayın diğerlerini bilmem ama cabbar beni fena dolandırdı 5bin tl paramı aldı bende salaklar çok güvendim ama siz bari yanmayın dikkat edin.

 7. cem
  at
  Cevapla

  cabbar hoca ile yazılanlar hep yalan 3 ayı geçen bir işlemim oldu parayı alana kadar ilgili

 8. TATAR
  at
  Cevapla

  Medyum CABBAR sakın inanmayın oda dolandırıcı.bende medyum CABBAR hoca tarafından dolandırıldım.hem param gittiCABBAR telefonlarımı bile açmıyor.ben yandım sizde yanmayın

 9. ÜRGÜPLÜ
  at
  Cevapla

  ARKADAŞLAR CABBARİSİMLİ DOLANDIRICI BİRİ VAR.BU ADAM FARKLI MEDYUM İSİMLERİ KULLANARAK BEN ŞU HOCANIN ASİSTANIYIM YOK BİLMEM BEN BU HOCANIN YARDIMCISIYIM DİYE SİZDEN O HOCA ADINA PARA İSTİYO.TABİ BU DURUMDAN HİÇ BİR MEDYUMUN HABERİ YOK.BEN BİZZAT BAŞIMA GELDİĞİ İÇİN YAZMAK İSTEDİM.BİRİ SİZDEN CABBAR ADINA PARA İSTERSE SAKİN İNANIPDA GÖNDERMEYİN. .BELKİDE .BENDEN UYARMASI SAKİN İNAMAYINCABBARİSİMLİ DOLANDIRICAYA

 10. KAMİL
  at
  Cevapla

  Arkadaşlar medyumunuzu iyi seçin heleki cabbaRhocadan uzak durun herkes yazmış kimin ne olduğunu sizde azcık dikkat edin yazık günah paranızı kaptırmayın insan başına gelmeden neyin ne olduğunu anlamıyor beni uyaran olmadı CABBAR dolandırıcı inanma demediler. Ama başkaları dolandırılmasın diye yazıyorum inanmayın o adama.

 11. kazım
  at
  Cevapla

  NE GÜZEL BÜTÜN DOLANDIRILANLAR BURDA 🙂 BENDE cabbar TARAFINDAN DARBE YEDİM. HALBUKİ PARA KONUSUNDA NE GÜZEL ANLAŞMIŞTIK. AMA SONRADAN YAN ÇİZDİ İŞLEM YOK BİŞEY YOK ORTADA ADAMA ULAŞAMIYORUM BİLE. ALLAH BÜYÜKTÜR DEDİM BARİ BAŞKALARI YANMASIN DİYE YAZIYORUM HERYERE.

 12. gazmetan
  at
  Cevapla

  Arkadaşlar cabbar adındaki hocayla çalışmayı düşünürseniz hiç bulaşmayın derim ben dolandırıldım oda yetmedi birbirimizden haberimiz olmadan arkadaşımda dolandırıldı aynı şekilde yani erkeğin hocalıkla falan alakası yok sağdan soldan duyduklarıyla hocalık yapmaya çalışıyo paranıza zamanınıza yazık.

Bir cevap bırakın