Medyum Hakan Şikayetler Yorumlar

Medyum Hakan Şikayet ve Yorumları

Son Yazılar
Yorum ( 18 )
 1. NİHAT
  at
  Cevapla

  GEÇMİŞ OLSUN GALİP KARDEŞİM UCUZ KURTULMUŞSUN.

 2. GALİP
  at
  Cevapla

  İŞLERİM İYİ GİDİYORDU İKİNCİ ŞUBEYİ AÇMAYA KARARVERMEYE ÇALIŞIYORDUM ,KENDİSİNE DANIŞMAK İÇİN GİTTİĞİMDE ,VAZGEÇMEMİ AYIRDIGIM PARAYIDA ONA HAYIR İŞLERİNE DAĞITILMAK ÜZERE VERMEMİ İSTEDİ,DÜŞÜNMEK İÇİN SÜRE İSTEDİM VE ORADAN AYRILDIM,BUGÜN GÖRÜYORUMKİ DAHA DAHA DÜŞÜNMEM GEREKİYOR .

 3. HAVVA
  at
  Cevapla

  kendim değil ancak bir arkadaşım HAKAN hocadan sonuç almıştı MEĞER ÖYLE SANMIŞ ,ŞANS ESERİ KARŞILAŞTIGIMDA ONUN SAHTEKAR OLDUGUNU SONUÇ FALAN ALAMADIGINI SÖYLEDİ.

 4. BEGÜM
  at
  Cevapla

  hiç bi işlem yapmayip üstüne parayi alana kadar size yapisiyor sonra ne tel açıp ne cvp veriyor,HALDEN ANLAMAZ İNSANLIK BİLMEZ SOYTARI.

 5. BARANSEL
  at
  Cevapla

  allah herkesin yardımcısı olsun .Amman diyorum sakin diyorum beni dolandırdi siz düşmeyin tuzagina arama gereği bile duymayin ben yandim siz sakin yapmayın bi insanda şeref yoksa ondan medet ummayin …

 6. YEŞİLİM
  at
  Cevapla

  Medyum HAKAN Hoca TELEFONDA DurumUMU izah ettim. Hiç usanmadan sıkılmadan bilgi veriyorDU ÖDEME KONUSUNA GELİNCE ISTEKLERİ BİTMEK BİLMEDİ,NE ONDAN BİR ŞEY İSTENİR ,NEDE O YAPAR.

 7. OKAN
  at
  Cevapla

  okumuş adam bu işlere bulaşırmı demeyin ,askerden geleli 3 yıl dolmak üzere ,iyi bir üniversiteden bölüm birincisi olarak mezunum,okuLA GİDERKEN PART TİME İŞLERE GİDİYORDUM ,TECRÜBEMDE VAR,BİR İŞ DAVETİ BİL ALMADIM,EVDEKİLER AYRI BASKI YAPIYOR,ARKADASLAR ARASINDA EZİLİYORUM HAKAN HOCAYA DURUMUMU ANLATTIM BENİ PARAM OLMADIGI İÇİN GERİ ÇEVİRDİ ,İNSANLIK KALMAMIŞ.

 8. sarıyerli
  at
  Cevapla

  yurtdışında eğitim aldıgını söyledi, elit insanlar tercih etmişte bilmem ne güldürmeyin insanı ya kendini kaliteli şekilde pazarlamaktan başka birşey değil , Samimiyetine inanmadım .sadece ikna kabiliyeti çok yüksek.

 9. sarıyerli
  at
  Cevapla

  yurtdışında eğitim aldıgını söyledi, elit insanlar tercih etmişte bilmem ne güldürmeyin insanı ya kendini kaliteli şekilde pazarlamaktan başka birşey değil , Samimiyetine inanmadım .sadece ikna kabiliyeti çok yüksek.

 10. güneş
  at
  Cevapla

  bu işi doğru düzgün yapan yokmu ,benimde ihtiyacım var kime güvenicez nasıl yapıcazda doğru kişiye denk gelecez bilemiyorum.

 11. boynubükük
  at
  Cevapla

  erkek arkadaşımı büyü ile benden soğuttular başka bir kadına bağladılar ,deli danalar gibi oldum ,bu haksızlık yüzünden hakan hocaya gittim bana inandıgını kısa sürede sevgilimin geri döneceğini söyledi ,her aradıgımda tekrar ödeme istiyor ,dini manı para ,böyle hoca olmaz olsun.

 12. eşesultan
  at
  Cevapla

  çocuklugumdan beri annemle babam sürekli kavga ederlerdi ,bir arkadaşım eşler arasında geçimsizliği çözmek için yapılan işlemlerden bahssetti oda çok iyi tanımadıgı hakan hocaya gitmemizi salık verdi.bilemiyorum bu işleri çözen hocalar vardır ama o hakan hoca değil.

 13. nurlaş
  at
  Cevapla

  uykularım kaçıyor ,yataktan sıçrayarak uyanıyordum,uyur uyanık rüyalarımda manasız şekiller görüyordum ,huzur diye bir şey kalmamıştı ,mutsuz suratsız geçimsiz biri olup çıkmıştım.derman arar çare olacak birilerini bulmaya çalışırken hakan hocayı tanıdım,ilk başlarda iyileşiyorken bir den her şey tersine dönmeye başladı,eskisinden dahada kötüyüm şimdi.

 14. iskender
  at
  Cevapla

  Kiz arkadasim bana sirin gorunmek icin kendisine muska yazdirmis bende merakliyim actim baktim bir dizi manasiz karalama .hani ilk kalem tutan cocuklar varya aynen oyle.kac pada verdiği n buna dedim .

 15. gunay
  at
  Cevapla

  Kiz arkadasimla hic sebep yokken tartisiyoruz .iyice sogumaya baslamistim ondan .bir arkadasim medyum hakani dene istersen demişti inanmam ama artik hic inanmiyorum .

 16. alev
  at
  Cevapla

  Merhaba ebru hanim durumunuza cok üzüldüm. Maalesef piyasada sahte medyumlarda geciniyor.

 17. ebru
  at
  Cevapla

  Merhaba yeni evliyim sabahlari korkarak uyaniyorum .sebebini ogrenmek icin medyum hakani tavsiye etmislerdi .gittigime godecegime pisman oldum yaptigi muskalardan boguluyor gibiyim .kandirdi beni.

 18. Cisem
  at
  Cevapla

  Kesinlikle medyum HAKANa INANMAyin hayatta yapmam dedigim bir seyi yaptim ve cok güzel dolandirildim zehir zıkkım olsun o para umut hırsızı sahtekarlar

Bir cevap bırakın