Medyum Ömer Şikayetleri Yorumları

Medyum Ömer Şikayetleri Yorumları

Son Yazılar
Yorum ( 8 )
 1. özdemirkıbrıs
  at
  Cevapla

  annem gün geçtikçe eriyordu ,birçok doktora götürdük bir hastalık bulamadılarmere götür deiler ,inanmam ya birde medyum ömer var diye arkadaşım ısrar etti gittik,yaptıgı çalışmalar şifa vrmedi derim.

 2. çiğdem
  at
  Cevapla

  sabah kalktım, dişlerimi fırçaladım, sonra abuk sabuk sözler söylenmeye başladım,çarpıldımmı ne oldu bana diye ahretliğimi çağırdım hemen beni apar topar medyum ömere götürdü,neyin var ne oldu diye sormadan direkt para pazarlığına girişmeleri hoşuma gitmedi.

 3. mineralli soda
  at
  Cevapla

  kırk değil kırk bin yıl düşünsek aklımıza gelmeyecek o fikirler ve en sıradan şeylerden bile çıkardığın anlamlarla ortaya büyük bir dolandırılıcılık örneği sunuyorsun ya ,korkulur senden .

 4. nurcan
  at
  Cevapla

  arkadaşım iyice sıkıntılı dönemlere girdiğini söylüyor fakat bir türlü ne olduğunu bilemiyor ben de medyum ömeri önerdim ona araştırdı ve görüştü ,güvenilmez buldugunu söyledi ,sende sakın yaklaşma ona dedi.

 5. murad
  at
  Cevapla

  Sana kaşık büyüsü yapılmış! tövbe tövbe çok yakınındaki yapmış diye diye bizimle pazarlık etti ,sonrada kaşıkları bulmadan çözülmez demezmi ,gelin burdan yakın.

 6. nermin
  at
  Cevapla

  eşimle boşanma sürecine girmiştik medyum ömere gittik ,şu kadar paraya yaparım sizi çok sevdim dedi ağlayarak,meger gözündekiler gözyaşı değilmiş,bizi etkilemek için yaptğı dümenmiş diyim size siz siz olun kanmayın.

 7. gulten
  at
  Cevapla

  merhabalar,Sabah uyanınca agresif oluyordum. o derece sinirliydimki kendiannemi babamı tanımam ,medyum oguzun muskaları ile sinirim gecti aglama nöbetlerine tutuluyorum,ne yani şimdi bu sahtekar değilmi.

 8. ipek
  at
  Cevapla

  eşimin annesi en tehlikeli büyülerden birini kukla kullanarak bana yaptırmışi ,öğrendiğimde beynimden vurulmusa döndüm ,yaptıgı oyuncağı bulman lazım dediler ,çözülmesi enzor büyüymüş kimse yanaşmıyor ,birde medyum ömere soralım dedik istediği para dudak uçuklatan cinsten hem garanti veremiyor.

Bir cevap bırakın