Son Yazılar
Yorum ( 5 )
 1. bendeniz
  at
  Cevapla

  eski sevgilime ders vermem gerekiyordu ,pişman olma büyüsü yaptırdım,daha önce gittiğim medyumlardan daha yüksek ücret isteyince güvenilir oldugunu düşünmüştüm ,yanılmışım.

 2. fikriye
  at
  Cevapla

  Medyum pençeli burak hoca ile çok görüştüm ve kendisi ve yapmış olduğu çalışmalar sayesinde şuan daha kötü oldum,Sizlerede tavsiye etmem.

 3. nurcihan
  at
  Cevapla

  merhabalar hocamı çok araştırdım o kadar medyumun içerisinden sizi bir arkadaşım önermişti yaptığı işlemler tutuyor diye ,ben 5 yıllık evliyim kaynanam ile hiç anlaşamıyoruz oğlunu onlara karşı doldurduğumu düşünüyor beni kötü gelin olarak görüyordu, size baş vurdum tek umudum sizdiniz anlatmıştım bir çare diye kaynanam artık ne oğlunu nede beni tanıyor ,böylemi çözüyorsunuz ,yakışmıyor.

 4. cemyanar
  at
  Cevapla

  altı aydır büyü ve büyüler konusunda çok detaylı araştırıyorum, korkuyorumda. medyum pençeli burak
  a assistanı olmak için başvurdum ,önce begenmedim sonra gel dedi ,15 gün çalıştım çalışmadım ,bildigin muhasebe ofisi hocalık hikaye olmuş.

 5. eslem
  at
  Cevapla

  esimin flort etigi bi kiz vardi kiz benide rahatsiz ediyordu sizin yaptiginiz buyuden sonra esim benimle hiç ilgilenmiyor ,tersmi tepti ,begenmediğiniz içinmi böyle oldu.

Bir cevap bırakın